Що таке весілля!?

Що таке весілля!?

Весілля для мене – це обряд створення нової сім'ї! Це велике свято для всіх гостей і насамперед для вас, дорогі молодята! Тому мені дуже важливо донести вам своє бачення цього дня й показати те, на чому я акцентую увагу як фотограф.

Хочеться, аби ви повністю прожили цей день – повеселилися й насолодилися спілкуванням з близькими вам людьми. Не плутайте весілля з фотосесією! Весілля – це історія! Детальна історія Вашого святкування! Тож проживайте її й насолоджуйтеся нею!

Яка ж роль фотографа на цьому святі? Відповідь, насправді, проста – за допомогою знімків він має розказати історію вашого весілля! Зробити так, щоб під час перегляду кожної фотографії у весільному альбомі, ви відчули ті ж самі емоції й повернулися в той самий день!

Що ж змусить вас прожити власне весілля ще раз? Які фото вам захочеться знову й знову переглядати? Перш за все, це живі емоції, ті спіймані моменти радості та переживань. Упевнений, вам буде цікаво побачити сльози радості на очах мами, яка із завмиранням серця дивиться на сина і його чарівну дівчину. А подивитися, як тремтіли ваші руки в момент, коли ви одягали обручки? Саме тоді десь у куточку ока з’явилася сльоза й по всьому тілу пробігли мурахи. Ще мить – і ви чуєте заповітне «так». Ну й куди без боротьби подружок за букет та сімейних групових фотографій! Десятки років такі світлини прикрашатимуть стіни вашої оселі.

«А ви точно фотограф». Питання зовнішнього вигляду є актуальним і для фотографа також, ось чому я намагаюся виглядати не гірше нареченого)) Жартую!) Головне правило – бути охайно та святково одягнутим. Для мене дуже важливо стати частиною свята, максимально добре комунікувати з гостями й не виділятися серед них. Коли потрібно, з легкістю вмикаю режим ніндзя і стаю непомітним для всіх навколо. Крім цього, я завжди стараюсь бути відображенням пари в плані настрою та бажань. Тож у постановчій частині фотосесії ніколи не попрошу нареченого й наречену зробити щось нетипове для них. Чесно, навіть не знаю, що люблю більше – дзвінку тишу чи драйвові емоції! Але потанцювати, коли грає улюблена пісня, можу))

Наше спілкування теж має велике значення, адже я проводжу з вами більшу частину свята! Певною мірою, я створюю ваш настрій і моментами направляю вас. Від того, наскільки ми один перед одним відкриємось, залежить живість на фотографіях! Тому я завжди стараюсь подружитися з вами. Хоч і на один день, але ми маємо стати друзями.

Окрім фотографій, я завжди радий допомогти вам в організації – правильно поєднати географію переміщень і комфортний таймінг, а також порадити надійну та перевірену команду.

Наприкінці хочу залишити вам декілька корисних порад:
• Не економте на послугах стиліста – ваш зовнішній вигляд запорука вашого настрою
• Найзручніший час для реєстрації – з 15 до 17 години
• Складіть маршрут так, аби якомога менше їздити в день весілля
• Не нехтуйте груповою фотографією вашої нової сім’ї – це найголовніше фото на весіллі
• Хороший та довгий фуршет – запорука веселих та товариських гостей
• Синій або блакитний костюм нареченого – поганий колір на фотографіях, найсвятковіший чоловічий колір – чорний
• Я люблю чорно-білі фото та старі класичні машинки)))